اطلاعيه اختتاميه همايش

مراسم اختتاميه دومين همايش ملي مراكز داده، زيرساخت و سرويس‌ها راس ساعت 14:30 با حضور رياست سازمان و مقامات كشوري برگزار مي‌گردد

دريافت اپليكيشن ترجمه همزمان

جهت شنيدن ترجمه سخنراني‌ها وارد سايت شده و پس از نصب اپ، همايش را انتخاب كرده و به‌صورت ترجمه همزمان به متن سخنراني‌ها گوش دهيد.

http://qrtarjomeh.com

دريافت اپليكيشن با لينك مستقيم

اطلاعيه مهم

توجه توجه

مکان و زمان حرکت سرویس های ایاب و ذهاب

ساعت 7:30صبح - مترو ميدان آزادي نبش خيابان شهيد رحماني

درباره كنفرانس

با توجه به اهمیت و حساسیت روزافزون موضوع شبکه ملی اطلاعات و نیز شبکه های مستقل ملّی دیگری مانند شبکه علمی کشور  و نقش برجسته مراکز داده در این شبکه ها، حال حاضر موضوع مراکز داده بیش از هر زمانی در کشور مطرح می باشند. لذا این همایش با هدف پوشش تمامی سر فصل های مطرح در مراکز داده (مشاوره، طراحی، یکپارچه سازی، اجرا، خدمات، نگهداری و ارزیابی) برگزار می گردد و به نوعی تمامی مسائل و چالش های مهم مراکز داده در آن مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
همایش مذکور بر روی سه محور کلان زیرساخت و سرویس ها و مديريت استراتژي همراه با بخش های جانبی مرتبط با محورها، شامل کارگاه های آموزشی و نشست های تخصصی  برگزار خواهد شد.
همچنین حول سه محور اصلی همایش، نشست ها و کارگاه های آموزشی، صنعتی با حضور فعالان بین المللی این حوزه ها برگزار خواهد گردید که دربردارنده مطالب آموزنده و نوین در این زمینه خواهند بود.

 

اطلاعيه

پژوهشگر محترم لطفا جهت استفاده از امکان اسکان و ایاب و ذهاب فرم ذیل را حداکثر تا تاریخ 1397/02/03 تکمیل كرده و به آدرس dc-conf@irost.org  ارسال فرماييد. هزينه اسكان براي متقاضيان 1000000 ريال (صد‌هزار تومان) مي‌باشد.

فرم درخواست

برنامه زمانبدي دومين همايش ملي مراكز داده، زيرساخت و سرويس‌ها

# عنوان اندازه فایل دانلود
1 برنامه زمان‌بندي دومين همايش ملي مراكز داده، زيرساخت و سرويس‌ها 37.98 کیلوبایت

اخبار

حاميان معنوي

حاميان مالي

حاميان رسانه اي